درباره ما

حتی اگر ثروت فراوانی داشته باشید بازار مسکن می تواند بسیار غیرقابل پیش بینی باشد.هنگامی که رکورد های  غیر منتظره در این بازار  اتفاق  می افتد داشتن مجموعه ای از ابزار ها برای کمک به شما در تعامل با خریداران وفروشندگان یا مالکان و مستاجران بسیار مهم است مشاور املاک کسرا در رشت به شما این امکان را می دهد که انتخاب آگاهانه ای در زمینه ملک داشته باشید.

همیشه در همه ی کارها داشتن هدف، مهم ترین گزینه برای رسیدن به موفقیت محسوب  می شود. چرا که  با داشتن هدف، خواسته ها مشخص شده وبرای به دست آوردن آن با برنامه ریزی تلاش می کنید. هدف ما  رسیدن شما به اهدافتان برای ملک مورد نظرتان است .

 

توصیه های مشاور املاک کسرا در رشت برای داشتن  یک  ملک  ایده آل :

انتخاب هوشمندانه محله مورد نظر هنگام بازدید از ملک  شامل کوچه ،همسایه ها،آرامش و آاسایش،دسترسی به وسایل حمل ونقل عمومی،امکانات رفاهی،عرض ورودی ساختمان  ، وضعیت واحد ها در هرطبقه،عرض راه پله ها،وضعیت ایمنی ساختمان،پارکینگ،سیستم سرمایش وگرمایش،نورگیر بودن ملک ،بالکن و…

 مشاور املاک کسرا در رشت

اگربه دنبال خرید ملک،اپارتمات،زمین،مشارکت در ساخت،رهن واجاره در شهر رشت ودیگر شهرهای گیلان هستید ما شمارا به هدفتان می رساند.مجموعه املاک کسرا با کادری مجرب وکار آزموده با سابقه  15ساله  در زمیته مشاوره املاک به شمابرای یک سرمایه گذاری اصولی وعالی کمک می کند.بهترین موقعیتهای خرید وفروش،قدم به قدم همراهی مشتریان،تضمین سود عالی در معاملات ، مشاوره دقیق و مهندسی و…توسط مشاورین املاک کسرا صورت می گیرد،کافیست همراه ما باشید وخانه ای رویاهایتان را به راحتی وبا هربودجه ای پیدا کنید.

مقایسه آگهی ها

مقایسه